Radio
Online
Повiдомити новину

Врятувати опалювальний сезон: у Рівному відбулась сесія міської ради (ВІДЕО)

Не областю єдиною. Зібрались на позачергову сесію і міські обранці. Щоправда, засідали не так довго, як їхні колеги - всього пів години. Серед говловних питань - врятувати місто від холоду. Тобто - виділити гроші на компенсацію тарифу теплопостачальному підприємству. Як проголосували та що чекало міських депутатів наприкінці засідання - Лілія Налапка розповість.

Прийшли не всі. Позачергова сесія міської ради для багатьох депутатів стала несподіванкою. Тому, лише 33 міських обранці були пристуні на засіданні. Зокрема, від фракції "Голос" була присутня лише одна представниця.

Позачергове засідання сесії скликано відповідно до статті 24 регламенту рівненської міської ради враховуючи звернення начальника управління економіки міста 

Обговорити дійсно було що: попри малу кількість питань всі вони потребували термінового рішення. Адже рівняни ризикували залишитись без тепла на новорічно-різдвяні свята. Тому депутатам необхідно було внести зміни до програми відшкодування між тарифами та змінити бюджет громади на поточний рік.

З урахуванням прийнятого рішення виконавчого комітету від 14 грудня про погодження розрахунків до програми пропонується внести зміни, технічно пункт 2 доповнити 21 роком.

Сталось це, через те, що на попередньому засіданні депутати проголосували за програму компенсації тарифу. Однак там вказали, що видатки на неї треба передбачити під час формування бюджету на наступний рік. А на останньому засіданні виконкому погодили виділити 30 мільйонів вже у цьому році. З цим погодились усі присутні міські обранці. Перед початком засідання з'явилось ще одне питання, яке потребувало термінової реакції.

Сьогодні наійшов лист від обласної державної адміністрації. Постановою кабміну від 15 грудня розподіляється, за рішенням рівненської обласної ради, розподіляється для бюджету нашої громади 341 мільйон 827 тисяч 146 гривень на відшкодування різниці в тарифах, - Валентина Самкова заступниця начальника бюджетного відділу управління бюджету і фінансів

Мова про субвенцію з держбюджету, яка розрахована на погашення заборгованості за минулий опалювальний сезон. Та щоб не ділити шкуру, ще не вбитого ведмедя - дехто із обранців пропонував зібратися після засідання обласної ради. На якому, власне і повинні були розподілити кошти на громади. Та заступник міського голови Ігор Кречкевич запевнив депутатів, що голосування колег із області - ніяк не впливає на їхнє рішення.

Що ти пропонуєш? прийняти рішення. Правильно сказав не прийдуть гроші - нічого не відправим, - Ігор Кречкевич заступник міського голови

Та все ж - гроші прийдуть. Так вирішили депутати обласної сесії розподіливши субвенцію громадам. А от закінчилось засідання рівненської міської ради - не традиційно. В гості до міських обранців завітали гості, які змусили їх піднятися зі своїх робочих місць.

 Вогонь любові вогонь добра 

Читайте також: