ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Водіїв маршруток Рівного закликали вмикати систему відстеження руху, у разі відмови — звільнять

Сьогодні, 29 липня, начальник управління транспорту Рівнеради Василь Сливка провів першу нараду з перевізниками Рівного. Новий керівник управління вислухав зауваження перевізників та озвучив найпоширеніші скарги рівнян. 

Про це повідомили у Рівненській міській раді.

За результатами зустрічі вирішили:

  • У десятиденний термін приступити до наведення порядку на кожному маршруті: перевірити дотримання графіків руху, звернути увагу на якість обслуговування та безпеку пасажирів під час руху
  •  Зобов'язати усіх перевізників увімкнути систему відстеження руху маршрутних транспортних засобів у системі Dozorro (офіційне попередження про це отримують усі, хто ігнорує цю вимогу і якщо перевізник не виправить ситуацію, з ним розірвуть договір)
  •  Подбати про заміну табличок щодо зміни ціни за проїзд та оновити квитки з цінами на проїзд.

"Причин чому зараз система працює так, а не інакше можна шукати й наводити багато. Але ми маємо працювати над змінами у системі, починаючи з найменших речей вже сьогодні. Усі перевізники, які нині прийшли на зустріч, погоджуються з цими пропозиціями, вони зацікавлені йти на зустріч нашим ідеям, не зважаючи на війну та виклики сучасного суспільства. Так, ріст цін, проблеми з пальним, безпекова ситуація, кадрові питання - це все накладає відбиток на роботу галузі. Але наше завдання не лише озвучувати проблеми, а й шукати шляхи їх вирішення", - розповів Василь Сливка.

За 10 днів перевізників зберуть в управлінні знову, щоб відзвітувати за зроблену роботу.

До слова, у Рівному здорожчає проїзд у громадському транспорті.

Читайте також: