Radio
Online
Повiдомити новину

Водії обурюються: через підвищення вартості проїзду рівненські маршрутки напівпусті (ВІДЕО)

Перестаралися. Рівняни почали скаржитись на те, що ціни на маршрутки невиправдано зросли. Вартість проїзду збільшили, а ось умови у транспорті не покращили. Ще більш обурені водії. Бо ж вони почали втрачати пасажирів. 

Замість восьми - дванадцять. У Рівному від початку тижня місцеві жителі за проїзд у маршрутках платять більше. Рівняни не можуть усвідомити, чому вартість змінилася. Бо ж ціни на пальне стабілізувалися. Натомість умови у транспорті лишилися на тому ж рівні.

Рівняни не проти платити більше, проте тільки в тому разі, якщо стан громадського транспорту буде відповідним. За останніх 15 років у Рівному не з'явилося жодної нової маршрутки.

Оскільки ціни за проїзд зросли, тепер замість наповнених маршруток, у транспорті їде 4-5 пасажирів. А все тому, що люди не готові платити 12 гривень за їзду у пошарпаному транспорті. Такого ще не було. Бо у свою чергу і водії нарікають на те, що здорожчання погано відгукується. Адже охочих їздити маршрутками стало значно менше, і як результат, робота може стати збитковою. Водій однієї із маршруток пропонує зменшити вартість проїзду.

І це не єдиний випадок того, що водій невдоволений зростанням ціни на проїзд. Дмитро сьогодні їздить містом фактично пустою маршруткою. Каже, раніше таких проблем не було. Все змінилося в понеділок.

Не так сталось, як гадалось. Бо ж від збільшення вартості проїзду очікували іншого результату. Проте якщо вважати що головним завданням підвищення цін на проїзд було зменшення кількості пасажирів, то із цим у Рівному впоралися на ура. Бо ж тепер маршрутки на пів пусті. Та як говорить начальник управління транспорту Рівного Василь Славка, свої пасажири нікуди не втечуть.

Новий керівник анонсував, що з вересня у місті з'явиться сучасний громадський транспорт. Та це заслуга не одноосібна. Адже над тим, аби у Рівне зайшли інвестори працювали вже давно. А ось яка доля чекає на старі маршрутки, поки до кінця не відомо. Василь Сливка обіцяє що за їх станом слідкуватимуть.

Якщо чорний кіт не перейде дорогу, то ймовірно у Рівному вже з осені буде курсувати 18 новеньких автобусів. Та цієї кількості транспорту для заміни старих маршруток однозначно замало. Тож чи варто покладати надії на те, що громадський транспорт Рівного виправить свою репутацію, покаже лише час.

Читайте також: