Radio
Online
Повiдомити новину

Власник Рівненського пивзаводу розповів про те, як працювали під час заборони продажу алкоголю

На території всієї Рівненської області з 1 березня була введена заборона на продаж алкоголю. 

Про те, як власник Рівненського пивзаводу віднісся до цієї заборони він розповів у програмі PROПолітику.

"Зрозуміло, що це мені не сподобалось. Війна внесла корективи у всі сфери життя і цілком зрозуміло, що був цілий ряд непродуманих рішень на різних рівнях. На мій погляд, це теж було непродумане рішення. Тому що це не тільки зупинився пивзавод. Три тижні ми стояли і здавалося, що це триватиме вічність. Але треба розуміти, що кожна галузь пов‘язана з іншими. Зупиняється одне - зупиняється все навколо", - розповів Мар'ян Года.

В березні цього року користувачі соцмереж обговорювали те, що через заборону продажу алкоголю на підприємстві  зіпсувалося продукції на понад мільйон доларів.

"Думаю, що це трошки вирвана цитата. На той час реально на заводі було продукції приблизно на мільйон доларів. Чому так? Тому що перед тим ковід вніс певні корективи і продаж впав. Ця продукція не зіпсувалася. Могла б зіпсуватися, якби не дозволили реалізацію пива", - прокоментував директор Рівненського пивзаводу.

За словами Мар'яна Годи, він попередив голову ОВА про те, що починає реалізацію продукції.

"Оскільки пиво має не такі великі терміни зберігання та була включена заборона на торгівлю - я почав бити в тривогу: "давайте будемо приймати якісь міри, щоб цю продукцію реалізувати". Я попередив голову ОВА про те, що я починаю реалізацію продукції, не пам‘ятаю з якого числа. Здається, один день проторгували, а наступного дня люди зі зброєю влаштували "маски-шоу". Це була поліція і місцева ТрО", - розповів власник підприємства.

Він додав, що правоохоронці не вилучали продукцію

"Я скажу ствердно, що цього не було. Ніхто нічого не вилучав. Ну трохи вилили пива. Там не так багато. Такий факт був, але я попепедив. Це врегулювалося, ми отримали відповідні дозволи", - зазначив Мар'ян Года.

 

Читайте також: