Рівненський апеляційний суд ухвалив рішення про зупинення судового провадження щодо 30-річного військовослужбовця, обвинуваченого у самовільному залишенні військової частини на більше ніж три доби в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 407 Кримінального кодексу України).
Про це повідомили в Рівненському апеляційному суді.
Це сталося після того, як обвинувачений добровільно повернувся до частини та продовжив проходити військову службу.
Під час розгляду апеляційної скарги Рівненської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону, прокуратура вимагала скасування ухвали місцевого суду, який звільнив обвинуваченого від кримінальної відповідальності згідно з ч. 5 ст. 401 Кримінального кодексу України, що передбачає можливість продовження служби без покарання за певних обставин.
Захисник обвинуваченого підтвердив, що його підзахисний продовжує військову службу, і клопотав про зупинення судового провадження до завершення служби. Суд зважив на цей факт і зупинив розгляд справи до вирішення питання щодо звільнення обвинуваченого зі служби.