Radio
Online
Повiдомити новину

Вітання з передової: військові з Рівненщини показали фото з Бахмута (ФОТО)

Військові з Березнівщини виганяють російських окупантів зі Сходу нашої країни. Наразі вони ведуть запеклі бої в Бахмуті.

Фото з передової опублікували в групі "Березне мобільне" у фейсбуці.

З початком війни на Донбасі у 2014 році Бахмут переважно був у тилу і не був місцем активних бойових дій, попри те все одно зазнавав обстрілів.

Змінилося все після повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022.

Уперше росіяни масовано обстріляли Бахмут у травні. Після того, як військам рф вдалося взяти Сєвєродонецьк та Лисичанськ на початку літа, Бахмут став головним напрямком наступу російської армії при спробах просування на Слов'янськ та Краматорськ.

Зараз Бахмут - одне з найважливіших міст на Донбасі. Саме тут зосереджені головні зусилля російської армії, яка вже багато місяців докладає величезних зусиль задля взяття міста.

«Російські зусилля навколо Бахмута вказують на те, що російські сили принципово не змогли винести уроки з попередніх кампаній із великими втратами, зосереджених на цілях обмеженого оперативного чи стратегічного значення. З кінця травня російські війська безперервно витрачали бойові сили на невеликі населені пункти навколо Бахмута; у наступні шість місяців вони досягли лише успіхів – кількох кілометрів за раз. Як раніше зазначав ISW, спроби Росії наступати на Бахмут призвели до тривалого виснаження російської живої сили та техніки», – йдеться у звіті ISW, оприлюдненому 30 листопада.

Читайте також: Попри негоду бійці з Рівненщини продовжують вдосконалювати свої військові навички (ВІДЕО)

Читайте також: