Radio
Online
Повiдомити новину

Вишиванка для всієї сім'ї: у Рівному визначили переможців конкурсу (ВІДЕО)

Вишиванка - код нації. Саме такий чудовий подарунок розіграла наша телекомпанія спільно з магазином "Українська вишиванка" до Дня незалежності. Переможниця конкурсу вже отримала свій подарунок.  Деталі у сюжеті Іванни Власюк.

Вишиванка - це нерозривний зв'язок між поколіннями українського народу. Саме вона є символом свободи, нескореності та сили українців. Телеканал "ITV media group" спільно з магазином "Українська вишиванка" розіграли сертифікат на покупку вишиванок для усієї сім'ї. Обирали переможця конкурсу рандомно, одна з умов написати привітання до дня народження нашої країни. 

"Наскільки всім відомо, що вишиванка з давніх-давен є генетичним кодом кожного українця, українки. Тому вишиванку слід носити, я так гадаю, що кожному українцю. Я з радістю приєднався до цієї акції, щоб подарувати вишиванку. Ми разом з компанією "ITV media group" це все придумали," - каже власник магазину "Українська вишиванка" Віталій Хотюк.

Вишиванка не просто одяг і для Ірини Гуськової. Перемога у розіграші стала здійсненням її мрії. Жінка зізнається, хотіла вишиванку давно, тож коли дізналась про виграш - емоції не приховувала. 

"Це був шок, чоловік чув мене на другому поверсі, я на першому була. Листала стрічку. Я мріяла про неї вже не знаю скільки років. Ви здійснили мою мрію."

Обирала Ірина вишиванку не лише для себе, але й для донечки Алінки. Вона одразу визначилася із кольором та стилем. 

"Блузочку біло-червону я дуже люблю саме в такому кольорі. Бо мені інші кольори - не дуже подобається," - каже донька переможниці розіграшу Аліна Гуськова.

У своєму виборі Ірина довго вагалась, адже асортимент у крамниці чималий. Та все ж після примірок вибір став очевидний.

"Чорненьке платтячко вишите білими ниточками, дуже класно, дуже сподобалося якраз ідеально на мене підійшло. Дуже щаслива."

Організатори конкурсу запевнили, що дарують сертифікат на покупку вишиванок для всієї сім'ї не в останнє. Тож слідкуйте за новинами на платформах ITV media group. А тим, хто не встиг добре відпочити влітку, не варто втрачати час восени.  ITV media group просто зараз розігрує 4 сертифікати на триденний відпочинок для двох у санаторії “Червона калина". Взяти участь можна на нашій сторінці у Фейсбук до 23 вересня.

Читайте також: