Radio
Online
Повiдомити новину

«Вирішили» проблему докорінно: у Рівному ліквідують 58 маршрут (ВІДЕО)

І дорогу зробили і зупинку громадського транспорту встановили. Однак маршруток так і немає. У Колоденці, до якої від Рівного рукою подати, громадський транспорт - явище рідкісне. Місцевим жителям доводиться або годинами чекати, або і зовсім пішки долати дорогу до роботи. 

Курсують як хочуть. Так описують жителі села Колоденка рух маршрутки за номером 58. Коли розпочався карантин, місцеві вважали, що гіршої ситуації із громадським транспортом вже і бути не може. Однак вони помилялися. Від початку повномасштабного вторгнення відсутність маршрутки, яка сполучає Колоденку і Рівне вже стала нормою. Місцевим увірвався терпець. Про те, чи буде маршрутка жителі села можуть хіба здогадуватись.

Ольга Андрійчук розповідає, що вона не єдина працює у лікарні у Рівному, і медикам щодня доводиться долати мало не 9 кіл пекла, аби дістатися до робочого місця. Та не менше страждають через відсутність маршрутки і пенсіонери. Адже кожен виїзд у місто для них ще те випробовування.

Дружина хоч і на пенсії, ми два пенсіонери, не вистачає грошей, вона працює, за мінімальну зарплату. В неділю маршруток не було. Субота і неділя це взагалі проблема. Вона до 17 працює, до 18 сидить і чекає маршрутку. Вчора під дощем годину чекала, - житель с. Колоденка Володимир Крамаров.

Піднявши галас, місцеві жителі таки змогли привернути увагу голови Корнинської громади, до складу якої і входить Колоденка. Роман Горбатюк-Василейко каже, що за багато років ситуація дійшла до критичної. І зараз її не так легко владнати.

Знайти управу на перевізників, які порушують графік та маршрут в управлінні транспорту Рівного теж не змогли. Начальник управління додає, міські маршрутки не мають права виїжджати за межі обласного центру. У своє виправдання чиновники згадали улюблений вислів " за чинного законодавства". І відштовхуючись від цього, планують повністю ліквідувати цей маршрут.

Із власних джерел нам стало відомо, що 58 маршрут таки ліквідують, натомість буде продовжений 64. А головною причиною того, чому не будуть створювати новий маршрут сполученням Рівне-Колоденка, називають відсутність зацікавленості у перевізників. От тільки чи вдасться реалізувати таку ініціативу - наразі невідомо. 

Читайте також: