Radio
Online
Повiдомити новину

Вихованців Острозьких шкіл вчили орієнтуватися у світі професій

У таборі «Усмішка» Острозького НВК «Школа І–ІІІ ступенів - гімназія» побували фахівці Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості, – повідомляють на сторінці організації у фейсбук.

Людмила Вус-Столярчук, фахівчиня центру зайнятості, провела для дітей низку розважально-пізнавальних заходів, присвячених вибору майбутньої професії.

Діти захоплено грали в тематичні ігри, розгадували загадки, за допомогою рухів та жестів в грі «Пантоміма» показували різні професії та з інтересом слухали вірші, цікаву інформацію про сучасний світ професій та ремесел. Розважальні конкурси були спрямовані на вивчення дітьми своїх схильностей, інтересів, можливостей, самоусвідомлення свого «я» і себе в світі.

Діти також розповідали про зайнятість своїх батьків, з натхненням ділилися планами на майбутнє, задавали відповідні питання. Зустріч завершили на шкільному подвір’ї, де учні брали активну участь у рухливих профорієнтаційних конкурсах та іграх По завершенню діти та педагоги дякували за цікаву та корисну зустріч.

Авторка - Марія Буднік

Читайте також: