ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Відомо, скільки випадків розкрадання гуманітарної допомоги зафіксували на Рівненщині

Фото ілюстративне

В Україні за січень-жовтень 2023 року обліковано 208 кримінальних проваджень за статтею 201-2 ККУ - незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги. До суду було направлено 24 провадження.

Про це УНН повідомили у відповідь на запит в Офісі Генерального прокурора.

50 особам було повідомлено про підозру в незаконному використанні з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги.

Найбільше проваджень було обліковано у Києві – 42, Хмельницькій області – 16, Дніпропетровській області – 13, Волинській області – 12, Миколаївській області - 11 та по 10 у Київській і Сумській областях. По 9 проваджень обліковано у Чернівецькій, Харківській областях. По 8 - у Закарпатській, Львівській, Рівненській областях.

Найменше обліковано проваджень через незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги у Полтавській області - 1, по 2 - у Кіровоградській та Черкаській областях.

Читайте також: У Дубні обікрали волонтерський центр

Читайте також: