ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Відомо, хто очолить пресцентр Сил оборони Півдня замість Гуменюк

Фото ілюстративне

Дмитро Плетенчук найближчим часом стане новим начальником Обʼєднаного координаційного прес-центру Сил оборони Півдня України замість Наталії Гуменюк

Цю інформацію Плетенчук підтвердив в коментарі РБК-Україна.

"При цьому я залишаюсь також речником ВМС", - сказав він виданню.

Дмитро Плетенчук є капітаном 3 рангу та речником командування ВМС ЗС України. Одружений. З лютого по листопад 2022 року працював прес-офіцером у Миколаївській ОДА. Після деокупації Херсона у листопаді 2022 року пів року був начальником прес-служби в Силах оборони міста, а саме тактичної групи "Грім".

До цього він перебував на посадах пресофіцера 406-ї окремої артилерійської бригади імені генерала-хорунжого Олексія Алмазова та Оперативно-тактичному угрупуванні "Схід". Також працював у Сухопутних військах ЗСУ.

У травні 2023 року став речником ВМС.

Нагадаємо, що 19 квітня Генеральний штаб ЗСУ офіційно повідомив про звільнення Наталії Гуменюк з посади керівниці пресцентру Сил оборони Півдня, який вона очолювала із 2022 року. Тепер вона помічниця начальника регіонального управління з питань взаємодії із засобами масової інформації, це зазначено на сайті ДПСУ. Цю посаду вона обіймала до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. 

Читайте також: