Radio
Online
Повiдомити новину

Відомий у Рівному бізнесмен відзначає ювілей

Сьогодні відзначає свій перший 60-літній ювілей відомий у Рівному бізнесмен, громадський діяч та меценат, співвласник одного з найбільших виробничих підприємств міста – Фабрики нетканих матеріалів - Богдан Володимирович Гапяк.

Богдан Володимирович став рівнянином у 1985 році, коли приїхав по призначенню до нашого міста по закінченні вузу – Львівського університету імені Івана Франка. Працював на Радіозаводі, пізніше разом зі своїм товаришем Віктором Прищепою створив компанію «Пульсар і Ко», а з 1998 року є одним із співвласників рівненської «Нетканки». За останні 25 років, відтоді коли Богдан Володимирович працює на фабриці, вона перетворилася з рядового рівненського підприємства, якому загрожувала ліквідація у Лідера вітчизняної текстильної галузі. Десятки тисяч кілометрів доріг України побудовані і відремонтовані з використанням геосинтетичних матеріалів Рівненської «Нетканки», десятки тисяч квадратних метрів берегів штучних водойм укріплені  рівненським геотекстилем, майже усі українські м’які меблі, чимала частка одягу і взуття також містять неткані полотна фарбики. Змінилося і саме підприємство – реконструйовані з сучасним дизайнерським підходом територія, сквер з фонтаном біля центрального входу, прохідна, адміністративні приміщення. У планах – капітальний ремонт виробничих приміщень, модернізація обладнання, освоєння нових напрямів виробництва.

Чимало корисного зробив Богдан Гапяк і для розвитку мікрорайону Північний, де розташована «Нетканка», особливо тоді, коли був депутатом Рівнеради. Побудовано відкритий спортивний комплекс з міні-футбольним та баскетбольним майданчиками, реконструйовано двір будинків по вул. Фабрична 1 і 1а, близько десятка дитячих майданчиків, започатковано свято вулиці Фабричної «Мануфактура». А ще Богдан Володимирович підтримує багато соціальних проектів у Рівному, дитячий і професійний спорт (баскетбол, спідвей, футбол) і культуру. Зокрема, фотомитці добре знають фотоконкурс «ФеНоМенальне Рівне», започаткований «Нетанкою» і який набув уже статусу всеукраїнського.

За значні заслуги перед розбудовою вітчизняної текстильної галузі  та міста Рівне, Богдан Володимирович отримав звання «Заслужений працівник промисловості України», десятки нагород та відзнак від міської ради та міського голови Рівного.

У цей визначний день у житті Богдана Гапяка колектив ІTV media group доєднується до вітань ювілярові. Щиро зичимо Богдану Володимировичу міцного здоров’я, наснаги, благополуччя. Успіхів у праці на благо міста та процвітання Рівненській «Нетканці». Нехай в житті все вдається легко, збуваються усі плани, здійснюються найзаповітніші мрії. Бажаємо шановному ювілярові тепла родинного затишку, вірних друзів поруч, мирного неба над головою. Многих і благих літ Вам та Божої ласки, шановний Богдане Володимировичу!

 

Читайте також: