Як повідомляє Острозька міська рада, Григорій АРШИНОВ - депутат п'ятьох скликань поспіль (1998-2020 років) Острозької міської ради, меценат, волонтер, патріот з великої літери, історик, краєзнавець, голова єврейської общини.
Його добре серце здатне дбати про всіх, усім допомогти, дати дружню пораду, настанову. Він надто любив життя, цей світ, родину, своє рідне місто. Він дбав про всіх. Далекоглядності не було лише щодо власного життя. Цього нікому не дано знати. Така Божа воля. Він спішив жити, бо за свій такий короткий життєвий проміжок часу зробив дуже багато.
Поховали Григорія Аршинова на єврейському кладовищі в Острозі.
Гарну пам'ять залишив про себе Григорій Аршинов. Велетенська праця багатьох років, чимало особистих грошей, недоспаних ночей і синагога в Острозі засяяла. Григорій повернув з небуття унікальну історичну споруду. Сумно, що життя обірвалось так рано, багато з задуманого він вже на жаль не реалізує. Надіюсь острозька громада зуміє завершити його проекти та зберегти історичні набрання Острога. Прошу громаду та владу Острога вшанувати ім'я Григорія Аршинова в назві вулиці і присвоїти йому звання почесного громадянина міста, - пише художник Віктор Гвоздинський.