Навіть попри відсутність турнірної мотивації, психологічну втому від важкого сезону та без можливості кадрової ротації рівненський "Верес" здобув переконливу перемогу над "Гірником-Спортом".
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - Верес (Рівне) - 1:2 (0:1)
12 червня 2021 року, Горішні Плавні, стадіон Юність
Гірник-Спорт: Жмурко - Велєв, Чуєв, Краєв, Кравченко, Чепелюк (Дедух, 57), Сьомка (Дмитрук, 52), Павліш, Твердохліб (Литовченко, 83), Чередниченко, Вентура (Богомаз, 88). Запасні: Фіяло, Черниш, Осипенко, Насібулін, Клімов, Вісенте.
Головний тренер: Ігор Жабченко.
Верес: Бабійчук - Савошко, Гук, Махнєв, Гончаренко, Данилюк (Гегедош, 56), Дахновський, Кучеров, Тимофієнко, Сергійчук, Гайдучик. Запасний: Ющишин.
Головний тренер: Юрій Вірт.
Голи: Богомаз (90+1) - Кучеров (29), Дахновський (77).
Попередження: Твердохліб (62), Велєв (63), Чуєв (82) - Гегедош (65), Гук (89).
У складі рівненського "Вереса" на матч заключного туру Першої ліги чемпіонату України з футболу приїхали усього тринадцять футболістів. У тому числі - два воротарі. Тиждень тому рівняни відсвяткували дострокове завоювання золотих медалей. Тому поєдинок проти "Гірника-Спорт" не мав жодного турнірного значення.
Не мав він турнірного значення і для господарів стадіону "Юність", які за жодних обставин не могли опуститися нижче дев'ятої позиції у турнірній таблиці.
Сьогодні у складі В"ереса" вперше у сезоні на полі з'явився Максим Бабійчук, дебютував у футболці команди молодий Ігор Гук, першу гру зі старту розпочав Артем Данилюк.
Саме рівняни виглядали переконливіше упродовж усього матчу. В дебюті гри могли забивати Віталій Тимофієнко (який двічі пристрілювався з дальньої дистанції), Микола Гайдучик (який класно упіймав м'яча ударом з напів оберту) і Віталій Дахновський. На таку активність господарі відповіли ударом бразильця Вентури. Той мав час, аби прицілитися і хорошу позицію, але пробив невдало.
На екваторі тайму "червоно-чорні" (ті, що гості) все ж забили. Олександр Савошко, який у цій грі виконував функції правого латераля) прострілив справа, після рикошету від захисника господарів м'яч опинився у Валерія Кучерова, який не залишив шансів голкіперу потужним ударом з десяти метрів - 0:1.
Другий тайм розпочався у тому ж ключі, що й перший. Невдалий удар від Вентури і декілька гострих епізодів за участі атакувальних гравців "Вереса" у відповідь. Усе зрештою завершилося цілком логічним другим голом у ворота Гірника-Спорт. Віталій Дахновський наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і це стало несподіванкою для голкіпера горішньоплавненців - м'яч прошмигнув у ближній кут воріт Романа Жмурка - 0:2.
Наприкінці гри Назарій Богомаз зумів провести гол престижу, відгукнувшись на передачу партнера з глибини поля - 1:2. Але це все.
"Верес" перемогою завершив переможний і тріумфальний для себе сезон у Першій лізі чемпіонату України 2020-2021.
За матеріалами інформаційної служби НК "Верес"Шукайте нас ???
Офіційний сайт:
► https://itvmg.com/
Соціальні мережі:
► Ми у Facebook – https://www.facebook.com/itv.media.group
► Ми в Instagram – https://www.instagram.com/itv_mg/
► Наш Telegram-канал: https://t.me/itv_mg