Radio
Online
Повiдомити новину

Veres junior cup - перемогу святкувала команда дітей-переселенців ФК "Лисичанськ" (ВІДЕО)

Чотири турніри за чотири місяці. Розпочинаючи з травня фанати рівненського "Вереса" проводили футбольні змагання для дітей різних вікових груп. Переможці отримували спеціально виготовлений кубок, а учасники фірмові медалі та подарунки. Завершився цикл турнірів змаганнями серед дванадцятирічних. Їх символічно виграла команда сформована із дітей-переселенців.

Свято футболу. У Рівному на стадіоні ДЮСШ "Верес" провели уже четвертий турнір для дітей Veres junior cup. Участь взяли вісім команд. Тут і гості із Хмельницького, команда сформована із дітей-переселенців ФК "Лисичанськ", а також футбольні колективи Рівненщини - ДЮСШ "Верес", ФК "Феномен", ФК Здолбунів, ФК Зоря, ФК Костопіль та ФК Смига-Єврошпон. Усім гравцям по 12 років.

У матчі за третє місце між собою змагались ДЮСШ "Верес" та ФК "Феномен". Команда дитячо-юнацької спортивної школи без проблем здолала суперника 3:0. Бронзові медалі для них втішний приз. Команда хотіла змагатися за золото, але поступилась у серії пенальті майбутнім переможцям.

Там боротьба була дуже сильною. Там хороші гравці були в основному. І по серії пенальті. Ну, не пощастило. більше нічого не можу сказати. Наша команда - молодці. Вони класно відіграли цей турнір, - капітан ДЮСШ "Верес" Дмитро Половей.

У головному матчі турніру між собою зійшлися команда дітей-переселенців ФК "Лисичанськ" та ФК "Костопіль". За 25 хвилин матчу переможця визначити не вдалося. Справа дійшла до серії пенальті. Спершу хибили гравці Костополя, а потім і Лисичанська. Відтак рахунок став рівним. Коли доля трофею залежала від одного удару тричі свої команди рятували голкіпери.

Та все ж доля посміхнулась команді дітей-переселенців.

Срібні призери ФК "Костопіль" із поразки у фіналі трагедії не роблять. Правда сльози стримувати вдається не усім.

Воротар ловив на петальті теж ловив - молодець. Що я можу сказати? Молодці. Трохи не дотягнули. Ну надалі будемо старатися, -  капітан ФК "Костопіль"  капітан ФК "Костопіль".

Серед переможців і Юля. Вона із Маріуполя. Там займалась футболом. У Рівному улюблений спорт не закинула - навчається в одній із місцевих футбольних академій.

Дуже хвилювалася і дуже рада, що виграли, -  гравчиня ФК "Лисичанськ" Юля Сінгур.

Четвертий турнір Veres junior cup завершує сфоєрідний змагальний цикл. Розпочинаючи із травня вболівальнки рівненського "Верса" провели турініри серед вікових категорій Ю-9, Ю-10, Ю-11 та Ю-12. Надалі такі змагання будуть постійними й рухатимуться в такому ж порядку. На вересень уже заплановано турнір серед дев'ятирічних. Організатори заходять на нове коло.

Глядачів так щоб багато не було, але турнір впізнаваний. Якщо підвестиякусь риску, то я думаю з кожним турніром ми багато чого навчилися в першу чергу, бо ми як вболівальники трішки іншим займалися - ніколи такого не робили. Досвід певний отримали. Я рахую, що цей турнір, що сьогодні відбувся - це поки що найкращий, - представник вболівальників "Вереса" Дмитро Чак.

У підсумку ДЮСШ "Верес" здобув бронзові медалі, ФК "Костопіль" срібні, а команда сформована із дітей-пересеренців ФК "Лисичанськ" - переможець четвертого Veres junior cup.

Читайте також: