Radio
Online
Повiдомити новину

"Верес" із новачками розпочав підготовку до сезону - заплановано поєдинок на Рівненщині (ВІДЕО)

Знову разом. Рівненський "Верес" розпочав підготовку до нового сезону. Команда вперше з моменту повномасштабного вторгнення зібралась на тренування. Провели його на стадіоні "ОДЕК-Україна" в Оржеві. Із командою уже тренуються четверо новачків. Також клуб з дня на день готовий оголосити про приєднання ще кількох виконавців. 

Оржів. Стадіону "ОДЕК-Україна". Рівненський "Верес" розпочинає підготовку до нового сезону. Це перше тренування команди за чотири місяці.

Видно, що футболісти трошки в технічному плані, фізичному все таки просіли, - Юрій Вірт головний тренер НК "Верес"

Серед звичних для вболівальників гравців і новачки. Їх наразі у команді четверо. Це воротар Арсеній Коркодим із "Волині" та захисники Микола Квасний з першолігового "Прикарпаття", Роман Гагун із Руху та Василь Курко із уже першолігового "Лівого Берега".

Попередня команда "Лівий Берег", то вони взяли паузу на цей рік. Ми вийшли в першу Лігу і вони взяли паузу. Тому всім дали вільного агента. Ну, Верес це амбітна команда. Популярна в Україні. Верес має добрих фанатів, будує хорошу інфраструктуру. Має хорошого тренера, хороших гравців, тому всі важелі на користь Вереса були, - Василь Курко гравець НК "Верес"

Попри те, що четверо гравців команду підсилили - шестеро її покинули. Зокрема вільними агентами пішли захисники Ігор Солдат, Дмитро Махнєв та Роман Гончаренко, який уже в Колосі, воротар Артем Кичак та півзахисники Микита Полюлях і Сергій Петько, котрий перебрався в Чорноморець. Не допоможуть "Вересу" доки війна і двоє легіонерів. Вірменин Жирайр Маргарян та естонець Владислав Крейда відмовилися грати у державі, де йдуть бойові дії. З легіонерів повернувся лише молдаванин Михеіл Гечев. За час відсутності він грав за свою попередню команду у Молдові. В Україну повертався з острахом.

Якщо вам хтось скаже, що він нічого не боїться, то він значить дурачок. Звісно, боявся, але я їхав сюди свідомо. Я поїхав додому з думкою, що я сюди у будь-якому разі повернуся щоб не трапилося. Тобто це у мене в голові крутилося доки був вдома. Скучив за хлопцями, за командою, - Михеіл Гечев гравець НК "Верес"

Наразі "Верес" підписав гравців на воротарську позицію та у захист. Пошук виконавців триває. Велися навіть перемовини із київським "Динамо" по оренді кількох виконавців.

Я розмовляв з Луческу за деяких гравців українських, наших молодих, які були в юнацькій збірній, ви знаєте, що я в тренерському штабі юнацької збірної України і я запропонував Юрію Миколайовичу Вірту їх, але він відмовився від них, - В'ячеслав Шевчук спортивний директор НК "Верес"

Наразі із основною командою тренується гравець центра поля із Вереса Ю-19 Максим Переходько. Також рівненська команда активно шукає нових виконавців. Станом на зараз найпроблемнішою позицією є опорна зона.

Можна сказати, що кістяк залишився. У нас звичайно будуть нові футболісти. На сьогоднішній день ми підписали чотирьох гравців. Я думаю, також ще чотирьох ми підпишемо. Ми ведемо перемовини і я думаю два-три дні і вже будуть зрозумілі прізвища, які підпишуть. У нас ще є куди шукати, тому і як і захисники, як в опорну зону, як і атакуючу, тому на всі позиції нам треба підсилення однозначно, - Юрій Вірт головний тренер НК "Верес"

"Верес" до 13 липня працюватиме в режимі втягуючих тренувань. Основний акцент робитиметься на фізичну підготовку гравців. 13 липня команда в Оржеві зіграє проти Ю-19 ПФК "Львів". Це буде єдиний поєдинок із запланованих тренувальних спарингів, який пройде на Рівненщині. Загалом "Верес" у рамках підготовки до нового сезону зіграє із сімома командами. Окрім Ю-19 Львову це "Минай", Карпати, ПФК "Львів", "Колос", "ЛНЗ" та "Рух".

Читайте також: