Наразі вакцини від COVID-19 в Рівненській області немає. Однак її прибуття в область чекають вже найближчим часом.
“Коли надійде ця вакцина, прокоментуємо яку саме отримали, матимемо сертифікати та порядок застосування цієї вакцини. Згідно з інформацією МОЗ, вакцина, що прибула літаком до України, з дотриманням усіх правил холодового ланцюга буде відправлена по регіонах. В Рівненській області вакцина буде розподілена по п’яти пунктах – у Рівному, Рівненському, Дубенському, Вараському та Сарненському районах, - повідомив начальник управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Олег Вівсяник.
Як повідомив на своїй сторінці у ФБ Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, вантажний літак з вакциною Oxford/AstraZeneca (CoviShield) приземлився в Україні. Першу партію в пів мільйона доз отримано:
Зараз терміново розмитнюємо вантаж і вакцина відразу поїде в регіони, аби ми почали робити щеплення згідно з першим етапом вакцинації.