Radio
Online
Повiдомити новину

В Укрпошті обіцяють збільшити посадові оклади листоношам та начальникам сільських відділень

Збільшення окладів з 1 квітня - на 6% та з 1 липня на 6% відбудеться для листонош та начальників сільських поштових відділень, які мають посадовий оклад менший за мінімальну зарплату з розрахунку на повну зайнятість.

Це відбудеться, як повідомляють в Укрпошті, за рахунок покращення фінансових показників компанії та завдяки отриманню додаткового фінансування на покриття збитків із доставки пенсій.

«Вперше за багато років за підтримки Президента України Укрпошта отримала 500 млн гривень на покриття витрат на доставку пенсій та монетизованих субсидій. Саме це дає можливість одній із найбільших державних компаній працювати без збитків, без скорочення штату працівників та навіть із підвищенням заробітної плати», - наголосив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За його словами, для понад 37 тис. співробітників Укрпошти буде збільшено оплату праці.

«Враховуючи додаткове навантаження на наших листонош і начальників відділень, особливо в сільської місцевості, прийняте рішення про підвищення окладів. Ми цінуємо їхню важку працю, і коли в Укрпошти є фінансова можливість, підвищуємо зарплати та посадові оклади», – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Загалом збільшені посадові оклади отримають близько 29 тис. листонош і майже 8,5 тис. начальників сільських поштових відділень.

За інформацією прес-служби ПАТ "Укрпошта"

Читайте також: