ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

В Україні для ВПО з Маріуполя збудують сучасні квартири за державний кошт

Фото ілюстративне

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні виділив майже 1,2 млрд грн на забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб з Маріуполя. 

Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад та територій України.

Кошти будуть спрямовані на будівництво муніципального (соціального) орендного житла, яке надаватиметься маріупольцям, які втратили свої домівки через війну.

Проект передбачає будівництво сучасного житла з ремонтом, меблями та побутовою технікою, яке громада зможе надавати маріупольцям на пільгових умовах. Крім того, передбачено створення соціальної інфраструктури: дитячих садків, шкіл, магазинів, амбулаторій та спеціальних квартир для людей з інвалідністю.

Будівництво буде реалізоване у кілька черг. Перша черга передбачає зведення близько 1000 квартир, її завершення заплановане до кінця 2026 року. 

Фінансування здійснюється за рахунок державного бюджету, внеску Маріупольської громади та підтримки партнерів з ЄС.

Читайте також: