Radio
Online
Повiдомити новину

Унікальні ґаджети: підприємці з Млинова розробляють інноваційні зарядні підстанції (ВІДЕО)

Може підтримувати роботу старлінків, котлів та навіть холодильника у випадку знеструмлень. Двоє друзів із Млинова розробляють унікальні зарядні станції. Тривалий час вони можуть підживлювати техніку як у побуті, так і у польових умовах.

У селищі Млинів, що на Рівненщині, двоє друзів об'єднались та розробляють унікальні портативні зарядні підстанції. До широкомасштабного вторгнення компанія Kseonics Technology у складі на той час двох людей займалась автоматизацією виробничих процесів. Однак з початком війни вирішили долучитись до допомоги ЗСУ. Один із співзасновників компанії, Дмитро Ренжин, розповідає - усе почалось з ідеї.

Нині на базі закинутого приміщення команда із 16 осіб власними силами облаштувала своє виробництво. Оригінальність приладів полягає у їхній зручності, розповідає розробник та співзасновник компанії Сергій Тітков. Вони здатні забезпечити живлення техніки, як у побуті під час знеструмлень, так і у польових умовах. До прикладу, пристрій Kseon 84 може заряджати інші девайси протягом тривалого часу, залежатиме це від їхньої потужності.

Також у девайсі є спеціальний вихід для прикурювача, що з вже наявної станції дає змогу підсилити його до 220 вольт.

Однією з останніх розробок є кейс-валізка з пауербанка. На початках усе робили лише вручну, та з часом вирішили попрацювати над оперативністю та якістю. Придбали спеціальні верстати. Якщо раніше на створення 200-сот повноцінних корпусів витрачали до 5 днів, тепер близько одного-двох.

Нині у компанії мають безліч замовлень, тому активно працюють над розробкою девайсів. Для військових та волонтерів роблять близько 30% знижки. На досягнутому у виробництві співзасновники зупинятись не планують. За підтримки місцевої влади хочуть навчати молодь та вже мають ідеї для подальших винаходів.

Читайте також: