Сьогодні, 13 травня, унаслідок ворожого удару у Здолбунові загинули двоє працівників залізниці.
Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
Пасажирів та залізничників, які перебували на робочих місцях, завчасно евакуювали, тож вдалося уникнути жертв серед людей на вокзалі та об’єктах залізниці.
Втім, російська атака забрала життя двох перехожих — працівників залізниці.
«Однією з ключових цілей цієї атаки стала українська залізниця. 23 удари прийшлися саме по залізничних об’єктах на заході, півночі та в центрі України.
Під обстрілами опинилися енергетична інфраструктура, мости, пасажирські, вагонні та локомотивні депо у Закарпатській, Львівській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Харківській та Дніпропетровській областях», — зазначив Олексій Кулеба.
Телеканал «ITV media group» висловлює щирі співчуття родинам та розділяє з вами біль утрати.