Із затримкою до 30 хвилин рухаються 14 поїздів, 24 рейси рухаються із затримкою від 30 хвилин і більше. Це пов'язано із ушкодженням контактної мережі.
Про це повідомили в Укрзалізниці у Фейсбук.
Було підключено резервні тепловози, які допомогли забезпечити безперервний рух.
Укрзалізниця оперативно відреагувала на підвищений пасажирський попит із Запоріжжя та призначила додатковий поїзд №272 Запоріжжя — Київ.
Крім того, додано 10 вагонів до поїзда №750 Запоріжжя — Київ — Івано-Франківськ.
Час затримки вашого поїзда оперативно можна дивитись на сайті https://uz-vezemo.com, а також у розділі «онлайн-табло» в чат-ботах Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia та в застосунку. У цьому розділі також додали онлайн-табло вокзалів Конотопу та Шостки.
Київський залізничний вокзал уже чепуриться й відчинений для пасажирів на вхід та вихід, посадка та висадка пасажирів — за графіком.
У партнерстві з World Central Kitchen нагодували пасажирів на київському вокзалі: пасажири всіх рейсів, які прибудуть сьогодні після комендантської години, зможуть залишитись на ніч на вокзалі. Запаси чаю та їжі вже оновлені.