Radio
Online
Повiдомити новину

У складі постійних комісій обласної ради можуть відбутися зміни

Так, депутати розглянули та рекомендували голові обласній ради винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до складу постійних комісій Рівненської обласної ради сьомого скликання».

Як зауважив керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради Богдан Сологуб відповідно до чинного законодавства кожен з депутатів обласної ради має входити до складу однієї з постійних комісій обласної ради.

«Наприкінці року припинили депутатські повноваження Олександр Ковальчук та Андрій Сайчук. Відповідно потрібно внести зміни до складу комісії в яких вони працювали: виключивши їх», - наголосив він.

Крім того, на підставі заяв двох новообраних депутатів Михайла Прядуна, Миколи Марчука та депутата Тетяни Воронко також можуть бути внесені наступні зміни до складу постійних комісій. 

Зокрема,в проекті рішення зазначається про виключення останньої зі складу постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей та включення її в постійну комісію з гуманітарної політики. А також включити Михайла Прядуна до складу постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, а Миколу Марчука до постійної комісії з питань екології природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської автокатастроф.

Читайте також: