Radio
Online
Повiдомити новину

У Сарненському районі поліцейські усю ніч розшукували жінку із чотирирічним сином

Чоловік повідомив поліцейським, що 33-річна дружина і троє його дітей проживають у селі Карпилівка разом із дідусем. Подружжя перебуває на стадії розлучення, а тому проживає окремо. Близько 18 години до 38-річного чоловіка зателефонували родичі жінки та повідомили, що вона у стані  сильного алкогольного сп’яніння разом із найменшим сином пішла до лісу, в сторону села Мар’янівка.   

Чоловік на мопеді вирушив їм на зустріч, а коли не зустрів їх на дорозі, почав прочісувати ліс. І лише після 23 години, коли пошуки не давали жодних результатів він звернувся за допомогою до поліції. 

Увесь особовий склад Сарненського відділу був орієнтований на розшук зниклих матері та сина. 

Під ранок їх виявили у лісовому масиві. Жінка тримаючи на руках сина  ховалася від поліцейських у кущах. Хлопчика відразу передали медикам на обстеження, а нетверезу жінку доправили до відділу поліції для встановлення усіх обставин події. Однак, враховуючи сильний стан сп’яніння жодних адекватних пояснень вона не надала. 

У Сарненський відділ поліції прибули працівники ювенальної превенції Рівненської області та соцслужби для вирішення питання про позбавлення жінки батьківських прав. 

Діти до рішення суду проживатимуть із батьком. 
 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

Читайте також: