Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному вшановують пам'ять загиблого на Сході бійця (ФОТО)

Рєпін Євген народився 18 серпня 1994 року. Після закінчення Рівненської ЗОШ № 23 продовжив навчання у технічному коледжі Національного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості».

Активний учасник Революції Гідності. У вересні 2014 року добровольцем пішов до армії. Зарахований до 81-ї окремої десантно-штурмової бригади на посаду кулеметника розвідувальної роти. Євген став членом УНСО та отримав хрест УНСО.

Загинув 21 березня 2015 року під час бойового зіткнення з російськими диверсантами поблизу селища Опитне Ясинуватського району Донецької області.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), відзнакою УПЦ КП – медаллю «За жертовність і любов до України» (посмертно). Рівненська міська рада присвоїла Євгену Рєпіну звання «Почесний громадянин міста Рівне» (посмертно).

На захід запрошено батьків Євгена, вчителів, друзів, капітана Черненко Ю.О. із міського військового комісаріату, членів УНА-УНСО, побратимів, сім’ї загиблих під час Революції Гідності та на сході України, людей з поетичного кола міста.

Детальніше дивіться сьогодні о 19:00 у сюжеті ТРК "Ритм".

Читайте також: