Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному молодь святкувала День науки

В рамках відзначення Дня науки в Україні тут відбулася церемонія нагородження "СОВА-2019" . Кращих студентів, викладачів та працівників закладу привітав голова обласної ради Олександр Данильчук.

Як розповів директор закладу, Заслужений працівник освіти України Віктор Дем'янюк, у коледжі навчається більше 560 студентів на  9 спеціальностях. Заклад веде серйозну наукову діяльність, активно співпрацює з МАНУМ, студенти-науковці коледжу отримують найвищі нагороди на всеукраїнських олімпіадах. У закладі також пишаються високими спортивними досягненнями.

Вітаючи колектив РЕТК з нагоди Дня науки, який в Україні відзначають з 1997 року, голова обласної ради Олександр Данильчук звернувся передусім до студентів: "За успіхами молоді завжди стоїть наполеглива праця їхніх викладачів. Тому бажаю вам, дорогі студенти, завжди цінувати та поважати тих, хто дає вам знання, цінні поради, задає напрямок, в якому варто розвиватися! А вам, шановні педагоги, бажаю натхнення та достойної оцінки вашої праці!". Олександр Данильчук вручив Почесні грамоти, пам'ятні знаки та Подяки обласної ради. 

Високі нагороди та привітання також звучали від керівництва Національного університету водного господарства та природокористування.

Спеціально до цьогорічного свята студенти підготували та продемонстрували еко-колекцію. 

В рамках святкування відбулася презентація нового логотипу РЕТК. Відтепер він "прикрашатиме" не лише почесні грамоти закладу. Сьогодні їх отримали студенти коледжу, які показали високі результати в навчанні та в науковій роботі.

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читайте також: