Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному депутати хочуть створити молодіжний центр

Ініціювали створення центру депутати Молодіжної міської ради. Вони переконані, що він сприятиме цілісному розвитку учнів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів та містян, а також  дозволить активним жителям більше долучатися до покращення як обласного центру, так і Рівненщини загалом. Основну мету центру ініціатори вбачають у наданні рівних можливостей для розвитку усієї молоді міста.

Депутати Молодіжної міської ради під час другої сесії

Уже відомо, що на базі центру діятимуть такі проекти, як: :«Батьківський клуб» ,«English is Fun: Club of Non-Speakers.», «Дебатний клуб», «Прaвоздатність». Також у Молодіжному центрі RUH проводитимуться різноманітні тренінги та лекції здебільшого для розвитку особистості.

Таку ініціативу депутати Молодіжної ради підтримали на другій робочій сесії. На ній же ж перейнялися і проблемою сміттєвого безладу, котрий, за їхніми словами, коїться на відведеному для збору сміття місці на вул. Київська, 34.

Місце для збору сміття на вул Київська, 34

Також депутати Молодіжної ради, зокрема комісія з питань урбаністики працюють над створенням проекту по освітленню  віддалених районів Рівного. Це малоосвітлені території по вулицях Січових Стрільців, Калинова, Джерельна та Князя Володимира.

У планах також підтримати звернення до міського голови Рівного щодо приєднання Рівненської міської ради та її виконавчих органів до Міжнародної Хартії відкритих даних. 

Робота під час другої сесії Молодіжної міської ради

Зацікавилися депутати Молодіжної ради і розвитком центрального парку Рівного. Для цього навіть звернулися до директора парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка.

Нагадуємо, Молодіжна міська рада Рівного є консультативно-дорадчим органом при Рівнераді. Вона створена за сприяння секретаря міської ради Паладійчука Сергія Богдановича як проект Громадського бюджету Рівного.

Секретар Рівненської міської ради Паладійчук Сергій Богданович із секретарем Молодіжної міської ради Романюк Іванною Іванівною

Читайте також: