Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівненському аеропорту відбулася щорічна виставка собак

Учасники виставок, які приїжджають не тільки з України, а й з ближнього зарубіжжя, реєструються попередньо. Цьогоріч виставку відвідали також громадяни Білорусі, Польщі, Росії зі своїми собаками.

Виставка розділена на ринги, у яких працюють експери з певними породами собак, які вони оцінюють. Зранку у кожній породі обирають кращого малюка, а також кращу собаку різного віку. Ввечері  відбуваються фінальні конкурси виставки, де обирають кращого малюка, кращого юніора та кращу дорослу собаку всієї виставки.

«Це вже наша четверта виставка. Перший раз брали участь у Клевані, далі – у Івано-Франківську, а тепер у Рівному. До цієї виставки, певно, власники готуються більше морально. Кожного дня бігаємо з собачкою, а діти її дресирують. Вважаю, що такі виставки – це дуже цікаво, адже дивишся на породи інших собак і порівнюєш свою з іншими. У наступному році плануємо брати участь ще.», - Володимир, власник німецької вівчарки.

«Ми працюємо впродовж цілого року, аби виставка пройшла на високому рівні, співпрацюємо зі спонсорами. Призовий фонд учасників виставки та переможців відрізняється, адже для переможців – це велиці мішки корму, пакунки та цінні подарунки. Кожен хоче виграти, але для учасників на першому плані престиж, а потім уже подарунки. Зазвичай ті люди, які приїжджають  до нас один раз на виставку, стають нашими постійними учасниками і відвідують виставки щорічно.»,  - розповідає  Савчук Людмила Миколаївна, керівник рівненського міського осередку кінологічної спілки України «Альянс».

Авторка – Юлія Гузій

Читайте також: