Radio
Online
Повiдомити новину

У Національному університеті "Острозька академія" відбулася конвокація

Цьогоріч була дуже велика кількість випускників - аж 351, що перевершило всі очікування. На святі були присутні батьки та інші запрошені гості. По-особливому ректор відмітив найкращого випускника  Назара Мартинюка, що з факультету міжнародних відносин, який за всі чотири роки отримував лише одні п'ятірки, нагородивши дипломом успішного студента. Також приголомшливим було вручення деяким студентам сертифікатів світового рівня від Кембриджського університету за успішне складання тесту на знання англійської мови.

Ігор Пасічник закликав пишатись почесним званням випускника Національного університету "Острозька академія" і давав мудрі настанови:
"Я хотів би, щоб ви запам'ятали, що житя неповторне, життя неможливо повторити і зіграти на біс. Я хотів би вам побажати, щоб на цій життєвій дорозі кожна секунда, кожна хвилина, кожна година, кожен день вашого життя був щасливий і радісний..."

Особливо зворушливим був момент, коли ректор наприкінці промови зосередив увагу на вислові Грицька Чубая, який завжди казав на лекціях студентам: "Життя - це театр і в ньому щонайваще залишатися собою від перших днів своїх і до останніх, не бути ні актором, ні суфлером, ні лялькою на пальчиках облудних - лише собою кожної хвилини, зціпивши зуби, твердо йти вперед і тільки вперед!"

Авторка - Надія Токарчук

Читайте також: