Radio
Online
Повiдомити новину

У Костополі відкрили «Open Space» на базі ДРАЦСу

Участь у відкритті взяли міністр юстиції України Павло Петренко та його заступниця Іванна Смачило.

Центр європейського зразка функціонуватиме на базі Костопільського районного відділу ДРАЦС. Тож відтепер місцеві жителі і гості міста матимуть можливість отримувати послуги в новому сучасному приміщенні за європейськими стандартами.

Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції в Рівненській області, сучасний офіс містить електронну чергу, простору зону для очікування, дитячий куточок, пост-термінал для здійснення оплати безпосередньо на місці. Усі зручності для комфортного отримання послуг мешканцями регіону.

Щодня тут обслуговують близько 30 громадян.

В новому «OpenSpace» можна буде отримати 16 найпопулярніших послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян. 

Це другий сучасний центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану на Рівненщині. У липні минулого року «Open Space» запрацював на базі Рівненського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. З моменту запровадження даного сервісу в «Open Space» звернулося 9620 громадян.

Рівненська обласна державна адміністрація

Читайте також: