ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

У Вараші відбувся «Нічний забіг» (ВІДЕО)

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

«Нічний забіг» на атомній станції. Близько 130-ти учасників отримали електронні чіпи для фіксації результату, захисну маску та налобний ліхтарик. Як все відбувалось у матеріалі далі.

https://www.youtube.com/watch?v=Dv-uUE5RXTk

Освітлені бігові доріжки навколо Рівненської АЕС. Доступні дистанції  5 та 10 кілометрів. Так на території електростанції відбувся «Нічний забіг». 65 спортсменів долали дистанцію 5 кілометрів та 63 обрали для себе дистанцію  10 кілометрів.

В ніч досить не звично бігти, адже в основному всі мої тренування проходять вранці, або в обід ну там ближче до вечора. А тут вночі і навколо станції то так трохи, атмосферненько вийшло, - Дмитро Стецюк – учасник забігу  м. Рівне

Перед забігом температурний скринінг. На старті, фініші та вздовж маршруту пункти харчування медична допомога та туалети.

Загалом, це сьогодні був дуже особливий старт. Насамперед через те, що це незвичайне місце це найважливіше. Того, що атмосфера коли настільки все кругом заряджено і люди дуже позитивно налаштовані. Це дуже сильно мотивує і класно бігти, - Юліана Дяченко – учасниця забігу м. Луцьк

Учасниками стали близько 130 бігунів, із різних куточків України. Перед стартом отримали електронний чіп, для фіксації результату. Дарували захисні маски із логотипом та налобний ліхтарик, для освітлення доріжки.

Перший раз ми на станції проводимо, нічний забіг наша молодь десь побачила чи самі придумали, я не знаю. Як на мене то вдалося все. Було багато учасників. Багато людей не попало тому що слотів не досить багато було 130  на стільки я розумію . Як на мене то класно, - Павло Павлишин – генеральний директор РАЕС, учасник забігу

Протягом літа на території РАЕС,відбудеться чимало спортивних заходів. Серед них: веломарафон, турнір із плавання та триатлону. Взяти участь зможе кожен охочий.

Шукайте нас ???

Офіційний сайт:

https://itvmg.com/

Соціальні мережі:

► Ми у Facebook - https://www.facebook.com/itv.media.group

► Ми в Instagram - https://www.instagram.com/itv_mg/

► Наш Telegram-канал: https://t.me/itv_mg

Читайте також: