Radio
Online
Повiдомити новину

У скільки обійшлась оновлена сесійна зала Рівнеради? (ВІДЕО)

Працюватимуть по-новому, принаймні в новій залі. У сесійній залі Рівнеради вперше за 20 років зробили ремонт. Як тепер виглядає оновлене приміщення і скільки коштів витратили на це з міського бюджету - далі у матеріалі.

Старенькі жалюзі, килимкове покриття та жовті стіни. Все це залишиться лише в пам'яті депутатів Рівненської міської ради. Адже вже наступна сесія має відбутися у оновленому приміщенні. Зініціював такий ремонт секретар міської ради, мовляв, спочатку ніяких змін у залі не планували, хотіли лише перевірити електромережі.

Ми почали перевіряти проводку, можливо, ви пам'ятаєте, що у нас завжди система ради чомусь вимикала світло. Ми почали виясняти. Дійсно, там вийшло, що ресурс її вже використаний, відповідно це потягнуло, що потрібно приховати ті проводи, роздробити і це вже потягнуло після себе пошпаклювати, привести його до порядку, тобто пофарбувати і привести її в такий стан, - Віктор Шакирзян секретар Рівненської міської ради

Востаннє робили ремонт у сесійній залі понад 20 років тому, ще тоді, коли містом керував Віктор Чайка. Під час ремонту, робітники розповіли, що нічого цікавого не знайшли, мовляв лише бруду назбиралося достатньо. З приміщення вивезли три вантажних машини сміття. Робили це все за кошти міського бюджету.

Насправді, це невеликі кошти. Десь орієнтовно 135 тисяч гривень воно потягнуло. Я вважаю, оскільки тут ремонту довго не було, це побілили, поміняли підлогу, замінили електрику і привели в такий належний стан. Ще додатково поставимо зараз рулети, вони будуть встановлюватися теж з міського бюджету, - Віктор Шакирзян секретар Рівненської міської ради

У продовження ремонту планують ще встановити фотозону.

Читайте також: