Radio
Online
Повiдомити новину

У школах Острозької громади відкриють секції з тхеквондо

Минулого тижня відбулися показові тренування з тхеквондо ВТ в Грем’яцькій школі та Острозькій школі №3, повідомляє Управління освіти, молоді та спорту виконкому Острозької міськради.

До учнів завітав президент Федерації тхеквондо у Рівненській області Руслан Глега. Він же і провів показові тренування з дітьми. Заходи відбулися за підтримки міського голови Юрія Ягодки та начальника управління освіти, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради Віктора Самчука.

Відкриті тренування розпочалися з представлення тренерів та знайомством з олімпійським видом спорту родом із Кореї.

- Приємно спостерігати за емоціями дітей, за їх здивуванням під час тренування. Нашим завданням є “розконсервувати” молодь. Це для них щось нове та цікаве. Ці тренування та майбутня секція не організовуються просто так. Це серйозний вид спорту. Рівненська Федерація тхеквондо в рік здійснює близько 30 виїздів на змагання міжобласного та Всеукраїнського рівня. Конкуренція дуже висока. Тому це починання дозволить дітям стати кращими, побачити інші міста, позмагатися із своїми однолітками, - прокоментував міський голова Юрій Ягодка.

Окрім тренування та розминки дітям провели невелику лекцію. Там розповіли, що тхеквондо є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Воно потребує дисципліни та концентрації уваги.

- Наприкінці серпня ми в Острозі вперше провели професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Острозька битва». На це з бюджету не витратили нікопійки. Відкриття з цього виду спорту в процесі. Сьогодні ж вже стартувала робота над відкриттям секцій з олімпійського тхеквондо. Моїм завданням, як керівника управління освіти, молоді та спорту, вбачаю зробити час перебування в школі учнями насиченішим та цікавішим. Займаючись, вони стануть дисциплінованішими. Прививається розуміння здорового способу життя. Єдиноборства це не тільки спорт. Це величезна частина виховання, - розповів начальник управління освіти, молоді та спорту Віктор Самчук.

Враженнями від учнів Острозької громади поділився і президент Рівненської обласної федерації тхеквондо ВТ Руслан Глега.

- Тхекводо - це олімпійський вид спорту. На Рівненщині він має вже свою історію та досягнення. Так, вже більше 10 років ми в Рівному проводимо турнір “Західний п’єдестал”. На останні ці змагання приїхало близько 700 учасників з усієї України та закордону. Острожчина поки не представлени на спортивній мапі у цьому виді спорту. Ми хочемо це виправити. Дякую міському голові Юрія Ягодці за підтримку. Окремо дякую начальнику управління Віктору Самчуку, якого знаю ще з 2014 року. Радий, що місцевій владі не байдужий спорт. Окремо хочу сказати, що без підтримки та розуміння батьків наш задум втілити в життя буде дуже важко, - підсумував Руслан Глега.

Читайте також: