Radio
Online
Повiдомити новину

У селищі поблизу Рівного затопило вулицю

Усі фото з Facebook Віти Кисільової

Мова йде про вулицю Зелену в Квасилові. Місцеві нарікають, мовляв, через будівництво сусідів фактично пішли під воду разом зі дворами та проїжджою частиною вулиці.

Як повідомила староста Квасилова Віта Кисільова, проблема вулиці Зеленої виникла внаслідок багаторічного ведення хаотичної господарської діяльності власниками індивідуальних домоволодінь нового масиву.

"Рішення про замощення земельних ділянок вище горизонтальної площини власники новобудов приймали самостійно без погодження. На моє прохання показати проєкт забудови, в якому має бути також передбачено вертикальне планування земельної ділянки (штучна зміна існуючого рельєфу з водовідведенням), не показали," - зауважила Віта Кисільова.

Староста додає, що про підтоплення проїжджої частини вулиці Зеленої та житлових будинків проінформувала усі відповідальні сторони міської ради з проханням створення тимчасової комісії по питанню порушення державних будівельних норм під час будівництва індивідуальних житлових будинків, а також шляхів вирішення надзвичайної ситуації.

"Під час робочої наради департаменту інфраструктури та благоустрою було прийнято рішення провести геодезичні вишуковування даного масиву, які дозволять розробити проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту вулиці Зеленої із водовідведенням, - каже пані Кисільова. - Комунальники вивісили попереджувальні знаки для водіїв, щоб вони об'їжджали вулицю Зелену. Є напрацювання і по мінімізації проблеми підтоплення та відновлення знищеного бетонного покриття дороги, але для їх реалізації необхідні не лише кошти, а й сприятливі погодні умови."

 

Читайте також: