Radio
Online
Повiдомити новину

У селах Рівненщини пройшли сотні хресних ходів (ФОТО)

Традиційний хресний хід УПЦ у Рівному в цьому році не відбувся через карантин, але молитовні ходи вірян на Торжество Православ'я пройшли майже на кожній парафії.

Про це повідомляють у спільноті Рівне. Голос церкви.

21 березня 2021 року, у першу неділю Великого посту, в Рівненській єпархії Української Православної Церкви пройшли сотні хресних ходів на честь Торжества Православ'я.

Традиційно в неділю Торжества Православ'я великий хресний хід УПЦ проходить по центральній вулиці Рівного, але в цьому році, через посилення карантинних обмежень, його довелося скасувати. Замість нього в селах і містах Рівненської області пройшли сотні хресних ходів водночас, зазначають в єпархії.

Багато священиків Рівненської єпархії написали про плюси вимушених змін на своїх сторінках у соціальних мережах. У тому числі – керівник соціального відділу при Рівненській єпархії УПЦ протоієрей Василь Начев.

«Приміром, візьму нашу парафію: у Рівне на хресний хід могли б поїхати 10-20 чоловік, – зазначив священнослужитель. – На богослужінні в храмі сьогодні було близько 100 прочан, і всі вони стали учасниками хресного ходу навколо храму. Відповідно в цьому році кількість учасників загальної хресної ходи в Рівненській єпархії в рази більша, ніж у минулому. Приблизно десь у 7-8 разів. Враховуючи минулорічні показники і ці підрахунки, можна сміливо стверджувати, що в День Торжества Православ'я в Рівненській єпархії у хресних ходах взяли участь близько 35000-40000 тисяч вірян!!!»

Возможно, это изображение (одна або кілька осіб, люди стоять та просто неба)
Возможно, это изображение (одна або кілька осіб та люди стоять)

Читайте також: