Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному зупинять рух громадського транспорту та заборонять дітям виходити без батьків

У Рівному з четверга, 26 березня припиняється рух міського громадського транспорту, буде додатково обмежено роботу ЦНАПу та введено ще ряд нових обмежень. Про це повідомляє міський голова Володимир Хомко.

"Шановні рівняни! Вкотре звертаюся до вас. На жаль, ситуація щодо поширення вірусу СOVID-19 щоденно загострюється. В Україні вже підтверджено 73 випадки, в тому числі і на території сусідніх областей: Тернопільської, Житомирської та Волинської. Біда зовсім поруч. Сьогодні, 23 березня на оперативному засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС прийняті жорсткі рішення, які, на жаль, створять для нас додаткові незручності, але дадуть можливість вберегтися від захворювання.", - зазначає очільник міста.
З вівторка, 24 березня запроваджується заборона на користування дитячими і спортивними майданчиками. Крім того, дітям віком до 14 років перебувати в місті без батьків забороняється. Мешканцям, які пересуваються по місту, чи стоять у черзі до торгових закладів, заборонено наближатися одне до одного ближче ніж на два метри. Міський голова просить керівників підприємств усіх форм власності відправити максимально можливу кількість працівників у відпустки і заборонити на період карантинних заходів відрядження. Мешканцям міста радить залишатися вдома та відмовитися від поїздок за межі Рівного та додає: "Зробіть усе для того, щоб діти будь-якого віку залишалися вдома і не перебували без потреби на вулиці"  

Читайте також: