Шанс на професійну кар'єру. До молодіжної команди рівненського "Вереса" шукали таланти з народу. Близько 200-х футболістів протягом трьох днів демонстрували свою майстерність тренерському штабу юнацької команди народного клубу.
Близько 200 футболістів і три дні, щоб заявити про себе. Тренерський штаб молодіжки "Вереса" провів народний відбір під команду U-19. Футболісти приїхали із різних куточків України. Їхню майстерність визначали у товариських матчах. До фіналу відбору пройшло 22 виконавці. Аби стати кращими, серед кращих у юнаків є два тайми по 30 хвилин.
Заступник генерального директора та тренери молодіжки за грою спостерігають із кращих місця 03173. Спільно вони визначають хто ж залишиться працювати із командою надалі. Таку можливість дуже хотів би отримати Назар Корнієць. До Рівного шістнадцятирічний юнак чотири години добирався із Вінниччини.
Складно було те, що не знаю нікого і складно було щодо комунікації. Тому, що ще не знаю як хто грає, а так рівень хороший. Грав я до цього у Вінниці, ФК "Нива". Ну, досить складно потрапити у такі команди, - учасник народного відбору Назар Корнієць.
Відбір завершено, хто ж залишиться?
Значить Загородній Арсен, Назар Корнієць, Ігор Ільчук, Кубенко Денис та Швець Олександр. Це ті прізвища, які нам сьогодні і протягом попередніх днів запам'яталися і сподобалися, - головний тренер ФК "Верес U-19" Олег Шандрук.
Назар Корнієць завдання мінімум для себе виконав. З Вінниччини приїхав не даремно. Коротший шлях подолав сімнадцятирічний нападник Ігор Ільчук. Він з Костопільщини й теж отримав шанс спробувати свої сили у юнацькій команді Вереса.
Почав займатися я з другого класу, ходив у Костопільську ДЮСШ, потім перейшов у костопільський спортліцей. Там провів чотири роки й на цей час я тут. На цей момент складно. Є великі команди, дуже сильні гравці, конкуренція, тому треба старатися, - головний тренер ФК "Верес U-19" Ігор Ільчук.
П'ятеро гравців пройдуть збори із Вересом U19. Якщо там зможуть себе проявити, то залишаться у команді. Також гравці, які не подолали народний відбір ще зможуть проявити себе. Тренерський штаб Вереса по завершенню футбольного сезону проведе товариські матчі. На них планують запросити перспективних гравців із відбору, яким на цей час не вдалося показати свій максимум.
Є потенціал, але я б не хотів категорично так зараз відповідь давати, тому що треба передивитися. Не завжди інформація первинна, вона є вірогідною. Ми десь трішки придивимося до цих хлопців, але є сподівання. Є хороші якості у гравців, тому віримо, що вони зможуть себе проявити й ми зможемо їх запросити на збори та взяти в команду, - головний тренер ФК "Верес U-19" Олег Шандрук.
Втім, багато що залежить і від основної команди рівненського Вереса. Якщо вона не збереже прописки у Прем'єр-Лізі і опуститься у Першу Лігу, то менеджменту клубу потрібно буде думати, що робити із гравцями з юнацького колективу. Адже у команд Першої Ліги згідно з регламентом, немає ні фарм-клубів, ні молодіжних складів.