Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному знижують тариф на тепло

У Рівному планують змінити тариф на опалення. Про це йшлося сьогодні, 21 жовтня, під час засідання сесії Рівнеради.

Управлінню фінансів опрацювати, що може компенсувати місцевий бюджет. Напрацювати звернення до Кабміну, дати механізм, як ми можемо компенсувати. «Рівнетеплоенерго» приватна установа, і ми не маємо як дотувати це підприємство. Опалювальний сезон розпочався, а у нас досі механізму немає, - повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Нещодавно виконком затвердив тариф у місті, аби розпочати опалювальний сезон. А тепер депутати Рівнеради шукають, як зменшити витрати для населення.

На сесії Рівнеради проголосували за проєкт рішеня, який передбачає зменшення тарифу для населення шляхом часткового компенсування витрат для населення та рекомендували виконкому встановити тариф 2375 гривень. Позачергове засідання виконкому відбудеться завтра, тоді і встановлюватимуть новий тариф.

Як інформують представники ВАТ «Рівнетеплоенерго» зниження тарифу до рівня минулого року призведе до зупинки підприємства та припинення теплопостачання містянам. Щоб цього не сталося місто має компенсувати більше 200 млн.грн. для підприємства.

Така компенсація збереже підприємство але фактично зупинить розвиток міста в 2022 році. Адже бюджет розвитку Рівного становить 260 млн.грн.

Нагадаємо, що виконком затвердив тариф 2725 гривень за гігокалорію теплової енергії для населення.

Більше - у новинах о 19.00

Читайте також: