Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному зловили у «Златі Плазі» підприємицю з підробним covid-сертифікатом

Фото ілюстративне

У Рівному 5 мобільних груп з числа поліцейських перевіряють наявність ковідних сертифікатів. Сьогодні, під час перевірки у "Златі Плазі" одна із підприємиць пред'явила правоохоронцям сертифікат з явними ознаками підробками.

Цю інформацію кореспонденту ITV media group підтвердив заступник начальника Рівненського районного відділу поліції Іван Теліга:

— Працівники, які здійснювали перевірку, викликали слідчо-оперативну групу. На разі внесли відомості внесли в ЄРДР за статею 358 ККУ (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів, — авт.). Наші мобільні групи працюють з планшетами для зчитування QR кодів, а також перевіряють по додатку "Дія". Під час "червоної зони" у людей вже має бути зелений сертифікат. Проте, якщо порушення не значне, приміром, у закладі з 10 людей, лише в однієї людини виявляємо жовтий, але людина розуміє і каже, що піде вакцинуватись, то є таке поняття в кодексі, як "малозначність вчиненого правопорушення". І якщо підприємець визнає провину, то адміністративних матеріалів не складаємо, але попереджаємо, що у разі повторної перевірки такі матеріали вже будуть однозначно складені. Хоча зараз уже принциповіше до цього ставимось.

Загалом щомісяця по Рівному правоохоронці виявляють близько 30-40 підроблених довідок. 

Читайте також: