Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному збудують льодову арену: депутати підняли питання про залучення інвестиційних коштів

Фото ілюстративне

Вчора, 4 серпня, депутати профільної постійної комісії Рівненської обласної ради під головування Василя Яніцького розглянули низку питань, які стосуються будівництва та розвитку інфраструктури, зокрема в медичній та освітній галузях. Участь в засіданні взяв голова ради Сергій Кондрачук.

Про це повідомили у Рівненській обласній раді.

"Частину питань комісія свого часу вже рекомендувала винести на розгляд сесії, яка мала відбутися 25 лютого, однак зі зрозумілих причин не відбулася. Відтак депутати повернулися до їх розгляду сьогодні", - йдеться у повідомленні.

Йдеться, зокрема, про надання управлінню капітального будівництва облдержадміністрації згоди на проведення будівельних робіт на кількох об’єктах обласних комунальних підприємств – Рівненської обласної клінічної лікарні імені Ю. Семенюка та Рівненської обласної дитячої лікарні. Нагадаємо, що там планується будівництво нового хірургічного корпусу та реконструкція кількох відділень.

Крім того, на прохання департаменту освіти і науки ОДА, депутати рекомендували надати згоду тому ж таки управлінню капітального будівництва на розробку проєктно-кошторисної документації та залучення інвестиційних коштів для будівництва льодової арени на вулиці Макарова у Рівному.

Також комісія підтримала прохання департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації розподілити кошти орендної плати за використання обласного комунального майна. Їх департамент планує використати на ремонт приміщення на вулиці Вишенського, в якому розташований.

Рішенням комісії рекомендовано також винести на сесію і питання, які стосуються майна обласного комунального підприємства «Рівнеоблводоканал». Зокрема, щодо відчуження об’єктів, які КП більше не використовує. А також, щодо нових мереж, які навпаки планує взяти на баланс.

"Не зважаючи на те, що питання, які ми сьогодні розглядаємо на нашій комісії , на перший погляд, мають технічний характер, без їх прийняття область не зможе рухатися далі, розвивати свою інфраструктуру, розбудовувати лікарні, спортивні об’єкти тощо. Тому навіть у воєнний час ми передусім думаємо про майбутнє – про те, що робитимемо після нашої перемоги", - наголосив голова постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури Рівненської обласної ради Василь Яніцький.

 

Читайте також: