Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному збирають кошти на озеленення «Грабника» (ВІДЕО)

Висадити дерева на історичному кладовищі. Днями про таку ініціативу заговорила одна із депутаток Рівнеради. Вона запропонувала жителям міста спільними зусиллями зібрати 28 тисяч гривень. Аби придбати за цю суму сім рослин і висадити їх на Грабнику. Однак ця ідея сподобалася далеко не всім.

Додаткові гроші на озеленення. Днями депутатка Рівнеради та екоактивістка Оксана Майборода оголосила збір коштів на 7 тюльпанових дерев, загальною вартістю 28 000 гривень. Ці рослини вона запропонувала висадити вздовж огорожі на історичному кладовищі "Грабник", аби озеленити цю територію. З її слів, за кілька останніх років тут різко скоротилася кількість дерев, і цю ситуацію потрібно виправляти висаджуючи нові. 

Однак ця ініціатива сподобалася далеко не всім. Під дописом щодо збору коштів одразу почали з‘являтися коментарі про те, що з міського бюджету для комунальних підприємств була виділена чимала сума на озеленення. Відтак чому їх не спрямовують на висадку дерев на «Грабнику», а натомість депутатка оголошує окремий збір - незрозуміло. Як пояснила нам Оксана Майборода - ці гроші і справді були виділені, щоправда на програми Тресту Зеленого господарства та Об'єднання парків, які займаються утриманням та доглядом за наявними зеленими зонами. А от Спецкомбінат, на балансі якого знаходиться кладовище "Грабник", до цих грошей відношення немає.

Додає: цю ідею, разом із майбутнім розташуванням дерев і їхнім типом, вона погоджувала із керівництвом спецкомбінату. І наразі на її втілення вже вдалося назбирати понад 11 тисяч гривень.

Читайте також: