ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

У Рівному засудили луганського колаборанта-кар’єриста

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Рівненської обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду жителя Луганщини засуджено за колабораціонізм.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

27-річний житель Луганщини навесні минулого року, після тимчасової окупації смт. Станиця–Луганська, вирішив збудувати кар’єру в незаконних органах окупаційної влади. Чоловік вступив у злочинну змову з військами російської федерації та підконтрольними їй представниками терористичної організації «ЛНР».

Він добровільно зайняв посаду начальника відділу культури, молоді і спорту адміністрації Станично-Луганського району так званої «ЛНР», що діє на тимчасово окупованій території України.

Вироком Рівненського міського суду його засуджено до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади строком 15 років та з конфіскацією всього майна.

Колаборант наразі перебуває на непідконтрольній частині території України, тож початок строку відбування покарання буде обчислюватися з дати його затримання.

Читайте також: