Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному запекло змагалися юні тенісисти (ВІДЕО)

Деяким дівчатам, які грають у теніс, по 12 років. Незважаючи на юний вік, вони вже професійні спортсменки. Нині вони зійшлися у запеклій боротьбі за першість у Відкритому чемпіонаті міста Рівного з тенісу серед дітей.

Фінальне протистояння між ними напружене та хвилююче. Втім, абсолютну перемогу таки здобуває Ксенія Матвєєва. Тенісом вона займається вже понад п’ять років. Каже, здобути цю золоту медаль було ну дуже не просто.

  Зовсім нелегко. Тут виграєш не тільки руками, ногами, а й розумом,-  каже Ксенія Матвєєва.

Ліза Літвіченко до останнього не поступалася своїй суперниці. Однак, каже, розхвилювалася. І тому посіла почесне друге місце.  

Психи. Вже подумала, що програла і все, - розповідає Ліза Літвіченко.

 Юні спортсмени віком до  10 та  до 12 років взяли участь у Відкритому чемпіонаті міста Рівного з тенісу. Усі витрати на організацію турніру взяла на себе ГО «Рівне Разом».

Ми провели безкоштовні змагання – безвнесковий турнір. Всі нагородження, всі подарунки були спонсоровані. Допомагали громадська організація «Рівне разом», - каже організатор Відкритого чемпіонат міста Рівного з тенісу серед дітей Олександр Якимчук.

Голова ГО Рівне Разом Віктор Шакирзян каже, для нього підтримка юних спортсменів сьогодні в пріоритеті. Оскільки, каже, від цього залежить чи прославлятимуть вони своє рідне місто далі на європейських та світових рівнях.

Сьогодні відбувався турнір 10-12 років. І саме вони показали джуе сильну напругу. Вона до кінця турніру зберігалася.    Видно, що вони стараються, видно багато вкладає сам тренер , він їх дуже виховує, знаходить спільну мову, - розповідає голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.

Віктор Шакирзян додає, Рівне Разом і надалі підтримуватиме юних спортсменів, забезпечить дітей якісними тренувальними базами, і сприятиме у проведенні змагань. Аби Рівне вже найближчим часом стало центром розвитку дитячого та юнацького спорту.

Читайте також: