Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному замінували медзаклад: чи знайшли вибухівку? (ВІДЕО)

У медзакладі знаходиться бомба, яка може вибухнути впродовж 72 годин. Повідомлення із таким змістом надійшло по 11 годині на електронну адресу діагностичного центру у Рівному. Понад 700 осіб евакуювали із медзакладу.

У Рівному із медзакладу евакуювали працівників та пацієнтів. А все через повідомлення про замінування установи, яке надійшло на електронну пошту діагностичного центру. Невідомий відправник погрожував підірвати медзаклад впродовж трьох діб. В повідомленні йшлося що бомба закладена у лікарні.

На момент повідомлення про вибухівку у діагностичному центрі знаходилося понад сім сотень медиків та пацієнтів.

Вибухотехніки та кінологи проводять обстеження приміщень. Вибухівку та підозрілі предмети шукають у всіх кабінетах. Тим часом працівники діагностичного центру чекають завершення огляду, аби швидше повернутися до роботи. Молодша медична сестра Світлана, розповіла, на оголошення про замінування всі швидко зреагували, адже у період війни, такі повідомлення викликають ще більше страху.

Прилеглу територію охороняє поліція, проїзд тимчасово обмежений. Однак водії чекають завершення огляду.

Станом на 13.30 вибухотехніки та кінологи поліції вже завершити огляд діагностичного центру. Як повідомили рятувальники, жодних підозрілих предметів не виявлено. Наразі відкрито кримінальне провадження, тривають слідчі дії по встановленню особи зловмисника. Нагадаємо це вже не перше фейкове замінування за останній час. Псевдомінувальники погрожували підірвати залізничний вокзал і автостанцію, та один із навчальних закладів міста.

Читайте також: