Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному за один день зібрали 250 тисяч на "Кажани" (ВІДЕО)

Понад 250 000 гривень за день. Таку суму коштів вдалося зібрати рівненським благодійникам цієї суботи. Нещодавно вони отримали запит від військових на безпілотний комплекс «Кажан». Аби виконати це прохання, волонтери вирішили організувати два благодійних концерти ярмарки.

Військовим потрібні кажани- значить вони в них будуть. Таким принципом нині керуються рівненські волонтери та благодійники та громадські активісти. За допомогою такої техніки можна зберегти далеко не одне життя наших захисників, тож коли від військових надходять подібні запити - одразу беруться їх виконувати.

Ми запаланували придбати три таких комплекси. 1 комплекс коштує 526 тисяч гривень. Це півмільйона. За один ми вже розрахувались. Група тиждень уже проходить навчання в Дніпрі.З понеділка іще дві бригади ідуть навчатися на цей дрон. Це дрон,)який може з собою нести 20 кілограм вибухівки, дистанційно навіть мінувати. Це дуже потужна пташка на неї потрібен досвід, - співорганізаторка благодійного ярмарку, ГО «ДАР» Вікторія Шинкаренко.

Аби зібрати необхідну суму на ударний дрон, цієї суботи у Рівному провели благодійний концерт - ярмарок. За словами організаторів, ініціаторами події стали маленькі артисти, тож дорослі просто не могли не підтримати їхнього прагнення допомогти захисникам.

До цієї ініціативи долучені не тільки DanceWay, а і "РівнеРазом" - громадська організація і організація "ДАР". Ми спільно не вперше вже влаштовуємо такі подібні події. Але ця, я думаю, носить такий дуже щемливий характер, бо ініціаторами я би назвала скоріш за все, це всетаки дітей, - голова ГО "Рівне Разом" Світлана Марчук.

До участі в благодійному заході долучилося близько півтисячі дітей та дорослих. Відтак програму заходу вирішили поділити на дві частини.

До цього концерту долучилося дуже багато людей, ми запросили ансамбль "Флеш", Катерину Качановську, Дмитра Чередніченка зі співами.Оскільки студія є надзвичайно великою, ми не можемо провести один концерт, тому що глядачі не помістяться в одну залу, і тому ми останні років 5 розділяємо концерти на два концерта, щоб усім вистачили місця. Ну і власне через це ми робимо два концерти, - керівниця студії сучасного танцю "Dance Way" Анна Безкоровайна.

За словами глядачів, це справді хороша ініціатива. Адже такий спосіб ми не лише допомагаємо нашим захисникам отримати необхідну техніку та озброєння, але й навчаємо дітей змалечку бути патріотами своєї держави.

Зараз мабуть немає такого українця, який би не прагнув би допомогти нашим захисникам. Тому що ми всі разом робимо одну спільну справу. Разом до перемоги. Звісно, що ми вже неодноразово приймали участь в таких заходах, і з задоволенням це робимо , тому що кожна копієчка, кожна наша підтримка дуже важлива. І ятак думаю, що усі люди будуть брати приклад із наших маленьких помічничків, -  глядачка Світлана.

Загалом за два концерти-ярмарки організаторам вдалося зібрати 266 282 гривні. Частину цих коштів витратили на придбання дрону «Mavis». Решту - спрямують на кажан. Нині волонтери вже активно готуються до наступних благодійних заходів. Бо ж за їх переконаннями - допомагати військовим це обов‘язок кожного українця. Саме завдяки військовим, ми щодня можемо спокійно прокидатися у власних домівках, і жити у вільних містах. Тож зупинятися на досягнутому вони не планують.
 

Скажу найголовніше - не маємо права. Адже кожен із нс є надійним тилом для наших Збройних Сил України на своєму місці. Не будемо зупинятися, доки не буде перемоги. Буде перемога - будемо займатися відбудовою нашої країни. Тільки так і тільки вперед, - співорганізаторка благодійного ярмарку, ГО «Рівне Разом» Катерина Марчук.

 

Читайте також: