ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

У Рівному вшанували пам`ять загиблого Героя, який воював на Харківському та Донецькому напрямках

На фасаді Рівненського ліцею №23 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Андрія Солоновича.

Про це повідомив в.о. міьского голови Рівного Віктор Шакирзян.

Воїн народився 19 жовтня 1980 року у місті Рівне. Після закінчення школи Андрій проходив строкову службу в Рівненському МВК, Урядовому зв’язку СБУ, де здобув військове звання старшого сержанта запасу.

У 2000-2004 роках навчався у Текстильному технікумі Українського державного університету водного господарства за спеціальністю «Бухгалтерський облік». 

У травні 2023 року Андрій добровільно вступив на контрактну службу в Державну прикордонну службу України. Виконував надзвичайно важливі завдання в зоні бойових дій. Брав участь у боях на Харківському та Донецькому напрямках.

На жаль, 44-річний старший сержант Андрій Солонович загинув під час виконання бойового завдання на Бахмутського напрямку 10 січня 2025 року.

Встановлення меморіальних дошок загиблим захисникам України на закладах загальної середньої освіти у Рівненській громаді відбувається відповідно до програми «Рівне - місто Героїв».

Читайте також: