Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному визначать керівників трьох комунальних закладів

Сьогодні відбулися засідання конкурсних комісій щодо обрання директорів таких комунальних закладів: Рівненський обласний центр народної творчості, Рівненська обласна бібліотека для молоді та Рівненська обласна бібліотека для дітей.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної ради.

На першому засіданні члени комісії розглянули документи подані Іриною Баковецькою-Рачковською, яка виявила бажання очолити Рівненський обласний центр народної творчості. До слова, вона була єдиним претендентом на посаду.

Заслухавши її бачення розвитку закладу на найближчий період та провівши з нею співбесіду члени комісії одноголосно вибрали Ірину Баковецьку-Рачковську переможцем конкурсу.

На другому засіданні конкурсна комісія визначалася з кандидатом на посаду директора Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

Свої документи на участь у конкурсі подали: діючий директор закладу Світлана Патрикей та Валентина Любая. Однак до участі у конкурсі останню претендентку не допустили.

Як відзначила голова конкурсної комісії Алла Черній, Валентина Любая не відповідає кваліфікаційним вимогам для зайняття вказаної посади, а саме відсутній стаж роботи у сфері культури.

Після проведеної співбесіди з Світланою Патрикей, всі члени комісії одностайно проголосували за її кандидатуру на посаду директора обласної бібліотеки для молоді. Зауважимо, що вона її очолює з 2016 року.

На останньому засіданні члени комісії опрацювали подані документи кандидатами, які виявили бажання очолити обласну бібліотеку для дітей. В зазначений термін до обласної ради надійшла заява лише від діючої керівниці – Наталії Назарук. Вона очолює заклад з 2016 року.

Наталія Назарук представила членам комісії своє бачення розвитку закладу на найближчі 5 років. Після чого конкурсна комісія перейшла до голосування. Так, всі 8 членів комісії проголосували за Наталію Назарук.

Рішення комісій щодо переможців конкурсів буде винесено на розгляд чергової сесії обласної ради. Після чого голова обласної ради має укласти з кожним із них контракт.

Читайте також: