Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному виступив Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України (ВІДЕО)

Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України виступив на сцені залу камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії. З якою метою приїхали у Рівне та що грали дізнавалися наші журналісти. 

Від Сєвєродонецька до Ужгорода. Найвідоміший український оркестр в Європі виступив у Рівному. Присвятили концерт ювілею нашої держави. Зі сцени органного залу у Рівному виконували всесвітньо відомі шедеври та українські композиції. Кожен музичний твір, який звучав на концерті, по-своєму унікальний, переконує диригент окрестру. 

"Програма творів Максима Березовського, Чайковського Петра Ілліча. Сьогодні ми запропонуємо вам прем'єру нового концерту для скрипки з оркестром. Симфонія Двожика. Різноманітна програма," - каже диригент Національного симфонічного оркестру Володимир Сіренко.

Слухали рівняни і Ноти Симфонії до Максима Березовського. Цю композицію написано ще у сімдесятих роках 18 століття. На тривалий час вона зникла, втім 20 років тому її знову віднайшли в архівах Ватикану. Нині Симфонія у репертуарі Національного симфонічного оркестру України. 

"Твір Максима Березовського домажона симфонія, яка є нововідкритою партитурою. Всього 20 років тому, цю партитуру знайшов американський деригент і от зараз вона анонсується цим колективом, як перша українська симфонія взагалі. Також буде концерт Сюїта Станковича, написана  всього на всього рік тому у 2020, тобто це найсвіжіший музичний матеріал," - каже художня керівниця Рівненської обласної філармонії Руслана Варнава.

Послухати гру заслуженого академічного симфонічного оркестру Україну зібрався повний зал. Загалом симфонічний оркестр має провести 24 концерти в усіх обласних центрах нашої країни.

Читайте також: