Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному висадять вдвічі менше квітів ніж минулого року: чому? (ВІДЕО)

Вдвічі менше ніж минулоріч. У цьому році трест зеленого господарства висадить 80 тисяч однорічних рослин у місті. Водночас кількість квіток минулого року була значно більшою. Однак як розповіли нашій Ірині Жуковській рівнян є чим здивувати.

80 тисяч найрізноманітніших видів та сортів квітів уже готуються до висаджування в місті. Цьогоріч у тресті зеленого господарства вирішили замінити певні види однорічних квітів на багаторічні та об'єднати їх у композиції. Начальниця дільниці озеленення Валентина Цуркан розповідає, це буде новинкою не лише для рівнян, а й для самих працівників тресту зеленого господарства.

Одними із найперших на клумби міста висадять віоли. Вони, зі слів Валентини Цуркан, не примхливі і можуть витримати коливання температури.

Виглядом клумб займається ландшафтний дизайнер. Однак, яким буде візерунок цього сезону, у тресті зеленого господарства ще не знають.

І хоч, цьогоріч, через зменшення фінансування кількість квітів у місті буде значно меншою, та це не повпливає на зовнішній вигляд клумб. Перші квіти планують висадити уже незабаром.

Зовсім скоро місто знову зацвіте, однак важливо, аби на красу, яку так довго вирощують працівники тресту ніхто не зазіхав, адже часто, люди нищать клумби і тим самим руйнують кропітку роботу багатьох людей.

Читайте також: