Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному відкрили V Міжнародну виставку з енергозбереження

У вітальному слові він побажав всім учасникам успіхів та плідної роботи. А також Олександр Данильчук наголосив, що завдяки передовим технологіям, які сьогодні існують нам вдається робити все для того, аби економити енергетику.

Нагадаємо, що вже третій рік поспіль Рівненська область – лідер у напрямку відновлюваної енергетики та енергоефективності. 

На заході були також присутні голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, голова міста Рівного Володимир Хомко та директор Національної академії наук Юрій Снєжкін.

Він зауважив, що Рівненщина – флагман енергозбереження між всіма областями України.

«Так відбувається по двом причинам – фахівці, які працюють в цьому напрямку та тісна співпрацям області з наукою. Всі розробки, які ми сьогодні маємо обов’язково вперше чергу пропонуємо і впроваджуємо в Рівненській області. Це єдина область в Україні з якою в нас підписаний меморандум про співпрацю. Саме тому ви і маєте такі високі результати, бо без науки нічого не буває», - сказав вінВпродовж двох днів на виставці можна буде ознайомитися з промисловим та побутовим обладнанням, енергоефективними технологіями, альтернативними видами палива, відновлюваною енергетикою від понад 50-ти фірм виробників. Серед яких устаткування й закордонних виробників, зокрема Чехії, Італії, Швеції, Німеччини, Нідерландів. Туреччини, Австрії. 

Повідомляє Рівненська обласна рада

Читайте також: